14:00a Kadar Gelen Siparişleriniz Aynı Gün Kargoda

Hakkımızda

Firmamız 1994 yılında Kayseri'de kurulmuştur. Türkiye genelinde firmamız Sav Market adı ile öne çıkmıştır. Sav Market; Mina Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret ve Sanayi Ltd. Şirketinin tescilli Satış markasıdır. Firmamız 1995 Yılından itibaren Av Kamp ve Balıkçılık sektöründe faaliyete başlamıştır. Kısa zamanda bölgesel potansiyelin yeterli miktarda oluşu ile bu alana ağırlık veren firmamız; 1997’den sonra bölgesel toptan dağıtım ve pazarlamaya başlamıştır. Kısa zamanda hedef büyüterek 1998 yılından itibaren Türkiye genelinde toptan dağıtıma yönelmiştir. 2008 yılından başlayarak LEMiGO markasını Türkiye pazarıyla tanıştıran firmamız ilk kez EVA Çizme ve botları Türk Avcı ve kullanıcıların beğenisine sunmuştur. Ayrıca çocuk grubu olarak Eva bot çizmeleri ,bayan çizme modellerini ,Eva terlik ve sandaletler gibi çeşitlerle her geçen gün ürün çeşitliliğini arttıran firmamız LEMiGO adı altında üretilen bütün bu ürünleri profesyonel pazarlama ekibimiz Türkiye'nin her yerine ulaştırmak için çalışmaktadır.

Firmamızın distribütörlüğünü yaptığı diğer markalar ise şunlardır; Carpzoom, Mepps, Ilba,Thermoform.
Firmamızın kendi geliştirdiği ve üretimini yaptığı Tescilli markalarımız ise şunlardır. ArgeusSavage ,Savex, Fishack, Lexpo ve Thermoking'dir.

2010 yılında sektörün ilk B2B sitelerinden(internet üzerinden çalışan bayilik sistemi) biri olan "www.savmarket.com.tr" sistemini bayilerimizin kullanımına sunan firmamız, her geçen gün değişen ülke ve dünya şartlarına göre kendini güncelleyerek emin adımlarla bayi ağını büyüterek gelişmektedir. Ticari anlayışını dostluk ve güven üzerine kurulan firmamız bayileri ile birlikte büyümeyi kendisine temel amaç edinmiştir . Türkiye genelinde 81 ilde aktif 2000’e yakın bayisi ve profesyonel eğitimli personeli ile başarılı çalışmalarına devam etmektedir.  
Yükleniyor...